CREW wanted

18 May 2023

Ak chceš vypomôcť na tohtoročnom festivale, sem sa:
https://forms.gle/7gHrJ7e5R4UT8uCL8

V prvom rade ďakujeme za ochotu pomôcť s realizáciou tohtoročných hradieb. Za všetku pomoc vopred ďakujeme a veľmi si vážime dôvery, ktorú týmto vkladáte do tohto projektu - len s vašou pomocou je možné tento projekt realizovať na princípe DIY!

Prosíme prečítaj si nižšie uvedené info a podmienky:
Na prípravách festivalu už budeme za pomoci dobrovoľníkov makať minimálne od utorka 11.7. Ak máš záujem stať sa súčasťou dobrovoľníckej crew, vyplň pls vyššie uvedený záväzný prihlasovací FORMULÁR​. Ak sme už s tebou na dobrovoľníctve dohodnutí, nie je nutné formulár vypĺňať, ale uľahčíš nám tým spresnenie niektorých podrobností, ktoré sme možno doposiaľ nestihli prebrať.

Pre dobrovoľníka bude zabezpečené:
● odmenou dobrovoľníka je samozrejme vstupné na festival zdarma, určité voľno na festivale a možnosť pozrieť si časť festivalového programu (cca polovicu času
trvania festivalu helfneš ako dobrovoľník a polovicu máš voľno).
● časový harmonogram sa dohodne v rámci konkrétnych teamov pred festivalom- dobrovoľníci na konkrétnych pozíciách sa môžu dohodnúť aj medzi sebou.
● v neposlednom rade stojí možnosť stretnúť veľa zaujímavých ľudí s podobným presvedčením a získaš aj pracovné skúsenosti ;)
● pre dobrovoľníkov bude k dispo kemp priamo v areáli zámku, samozrejme bez poplatku. K dispozícii sú murované aj mobilné WC. Sprcha k dispozícii samozrejme tiež.
● počas služieb dostaneš kupóny, za ktoré si v zámockej kuchyni budeš môcť vybrať jedlo podľa tvojej preferencie (budeme mať vege, vegan aj mäsové
záležitosti) a kávu/čaj/nealko.
● tričko CREW navrhuté grafickým dizajnérom a potlačené sieťotlačou v limitke iba pre dobrovoľníkov (unisex) - to skutočne chceš!

Od dobrovoľníka sa očakáva, že:
● bude dodržiavať rozvrh dobrovoľníckych zmien a dostaví sa na miesto podľa časového harmonogramu alebo za seba pošle náhradníka. V prípade akejkoľvek
prekážky, či problému nastúpiť na svoju pozíciu, vopred upozorní koordinátora, dobrovoľníkov.
● je flexibilný a pripravený v rámci svojich možností pomôcť vo výnimočných situáciách, nebojí sa improvizácie. Počas voľného času je dostupný „na telefóne“,
pokiaľ by nastala výnimočná situácia a časový rozvrh by sa musel zmeniť.
● je čestný a svedomitý, k dobrovoľníckej práci pristupuje zodpovedne. Je tolerantný voči ostatným dobrovoľníkom.
● reprezentuje festival a spoluvytvára unikátnu atmosféru eventu.

- tu podrobné info - https://bit.ly/3IPUPPm

Po príchode na festival ťa poprosíme pri stánku so vstupenkami a registráciou (bude k dispozícii od štvrtku poobedia) si vyzdvihnúť identifikačné náramky + kartičky (nosiť na viditeľnom mieste) a kupóny na občerstvenie.

Prípadné podrobnejšie pokyny následne zašleme s blížiacim sa termínom festivalu.
Ak máš kamoša/kamošku, ktorého by mohlo dobrovoľníctvo na festivale zaujímať, budeme radi, ak mu prepošleš info.

Ďakujeme a vidíme sa na kaštieli!

grafika: Palo Čejka