Program

14.7. THURSDAY

Otvorenie areálu / festival gate and campsite opens at: 15:00

NÁDVORIE
15:00-17:00 - DJ REVEREND

STAGE 1 – KAPLNKA / CHAPEL
17:00-17:40 – DEAD JANITOR & ONDREJ ZAJAC
18:30-19:15 – KRAGROWARGKOMN
20:15-20:30 – SEDEM MINÚT STRACHU + VJ MELCORE & VJ DOMINVS
21:30-22:20 – KRÓLÓWCZANA SMUGA
23:30-00:10 – KRAJNÉ ČIERNO

STAGE 2 – BAROKOVÁ SÁLA
17:45-18:20 – DOMKIRKE AV PLAGER
19:30-20:10 – DJ MAČIČKA & DJ KURÁTENKO + VJ MELCORE & VJ DOMINVS
20:40-21:15 – ONDREJ ZINTAER
22:30-23:15 – STANDARD SOCIETY + VJ MIRROR
00:20-01:00 – MIKE NYLONS
01:00-03:00 – TEAPOT

15.7. FRIDAY

12:00-13:00 – komentovaná prehliadka PLIAGA s kurátorom Omarom Mirzom

PREDNÁŠKOVÁ SÁLA
14:00-16:00 – diskusia Čierne Diery, Gotická Cesta, Kláštor Rožňava, Stará Škola Kokava, Kaštieľ Jelšava

NÁDVORIE
12:00-16:00 – DJ REVEREND – nádvorie
12:00-15:00 – Weird Visuals - kyanotypia workshop
13:00-15:00 – literárny workshop
15:00-17:00 – Kundy Crew - vyšívaci workshop

KOSTOL / CHURCH
18:00-19:00 – FERO KIRÁLY plays PHILIP GLASS – organový koncert v evanjelickom kostole

STAGE 1
16:15-16:45 – SUMA
20:00-20:45 – VILKDUJA
21:30-22:15 – OPERANT
23:00-23:50 – VELIU NAMAI
00:45-01:30 – ZMYRNA

STAGE 2
16:45-17:30 – SAMČO BRAT DÁŽĎOVIEK + VJ MELCORE & VJ DOMINVS
19:00-19:40 – DUNKELBOT
20:50-21:20 – OWLSILAR GATE
22:20-22:50 – JAANKIKKANGAS + VJ JV
23:50-00:40 – BLIND RULER CURSED LAND
01:00-02:00 – GREYAREA
02:00-03:00 – EXUI
03:00-04:30 – HAVOCKNOIZE + VJ MELCORE & VJ DOMINVS

16.7. SATURDAY

10:00-15:00 – TRIP s GOTICKOU CESTOU

12:00-13:00 – komentovaná prehliadka PLIAGA s kurátorom Omarom Mirzom

NÁDVORIE
12:00-15:00 – DJ REVEREND
12:00-15:00 – Weird Visuals - kyanotypia workshop
15:00-17:00 – Kundy Crew - vyšívaci workshop
15:00-15:40 – DŽUMELEC

STAGE 1
18:30-19:15 – SHALLOV.
20:20-21:00 – DARKRAM – RAMON MORO
21:45-22:30 – DEAD FACTORY
23:15-00:00 – WACLAW ZIMPEL
00:30-01:15 – EINLEITUNGSZEIT

STAGE 2
16:00-17:30 – SLAM POETRY
19:30-20:10 – VYŠEHRAD
21:00-21:40 – PETROLIO
22:40-23:10 – ANGEL EPILEPSIA
00:00-01:15 – JOHNNY WEISSBROT
01:15-02:00 – BARTEK
02:00-03:00 – MARAKI
03:00-04:30 – DIVNYANKO94