Program 2019

ŠTVRTOK/THURSDAY - 4.7.2019

STAGE 1 – PARK

18:00-18:40 – PANDORAS CLOSING BOX
19:15-20:00 – UNTITLED SEA
21:15-22:00 – JEDEN KMEN
22:45-23:30 – SONIC AREA
00:00-00:45 – BRADA
01:00-01:40 – O/​\​/​\/​\​/​\

STAGE 2 – VINÁREŇ / TAVERN

18:30-20:00 – REVEREND
20:15:21:00 – SAMHAIN & NANO VJS
22:00-22:40 – UNCLE GRASHA FLYING CIRCUS
23:15-00:00 – VRTAČKY PO DESÁTE HODINĚ
00:15-01:00 – REVEREND
01:00-02:00 – ELVIS F.
02:00-02:30 – TURBOSAMPLER
02:45-03:30 – ONNN
03:30-05:00 – LEUKOTOM

INSTALLATION -> long w DEAD-C - Lubo Mikle

17:30 - RBNX (performance - live concert on inst)

PIATOK/FRIDAY - 5.7.2019

STAGE 1 - PARK

18:00-18:45 – BY THE SPIRITS
19:45-20:15 – STAVROS PAPADOPULOS
21:15-22:00 – KEOSZ & ADAM PIŽURNÝ
23:00-00:00 – DEATH IN ROME
00:45-01:30 – TÁBOR RADOSTI

STAGE 2 – VINÁREŇ / TAVERN

19:00-19:40 – SZNUR
20:30-21:10 – BLACK HOLE CONSTELLATION & NANO VJS
22:00-22:50 – BRIGHTER DEATH NOW
23:15-00:00 – AISLING
00:10-00:40 – INOCENC
00:45-02:00 – NIGHTCALL
02:00-03:00 – SAINT MARK
03:00-05:00 – NIGHTCALL

Chill-out – SALÓNIK / LOUNGE

15:00-16:30 – LITERÁRNY WORKSHOP (poetry)
16:30-17:00 - KAREL BRAUN & THE BLACK MAGIC (poetry & music)

KAPLNKA

14:00-16:00 - workshop alikvotného spevu

INSTALLATION -> long w DEAD-C - Lubo Mikle

17:15-17:45 – TIGRIS ARGENTUM - live concert

ATELIÉR no.1 (B- 1. floor)

DER MAREBRECHTS/Petr Válek – performance

ATELIÉR no.12 (B – 2. floor)

12:00-15:00 - workshop linorytu

KINO/CINEMA:

11:00-18:00
program HERE

SOBOTA/SATURDAY - 6.7.2019

STAGE 1 – PARK

18:00-18:45 – CASI CADA MINUTO
19:45-20:20 – SHIBUYA MOTORS
21:15-22:00 – INSTINCT PRIMAL & EMERGE
22:45-23:45 – JOB KARMA
00:45-01:45 – ARRM

STAGE 2 – VINÁREŇ / TAVERN

19:00-19:40 – OPENING PERFORMACE ORCHESTRA & GULDUR
20:30-21:10 – DAVE PHILLIPS
22:00-22:40 – M.A.C. OF MAD & MAŠINDOG
00:00-00:30 – V0NT & NBDY & ADMIRAL
00:30-02:00 – REDRUM & MAŠINDOG
02:00-03:30 – MARAKI
03:30-05:00 – kACID

chill-out – SALÓNIK / LOUNGE

15:30-16:00 - VIKTOR NEDBAL feat HATE (poetry & music)
16:00-17:00 - JED & SIGMA & DANI & FASOLE (poetry)

KAPLNKA

17:15-18:00 – LINE GATE

ATELIÉR č.1 (B-1. poschodie)

DER MAREBRECHTS/Petr Válek – performance

ATELIÉR no.12 (B – 2. floor)

12:00-15:00 - workshop linorytu

KINO/CINEMA:

11:00-18:00
(14:00-14:30 – prednáška o paleolite a následná komentovaná obhliadka kaštieľa s trnavskými pamiatkarmi)
program HERE

Legenda k mapke:
B = časť kaštieľa na ľavej strane mapky / part of the castle on the left side of the map
A = časť kaštieľa na pravej strane mapky - časť kde je na prízemí kaplnka :) / part of the castle on the right side of the map